Instruktorský tým

Bětka Honců, středisko Jilm Jilemnice. Vedoucí oddílu skautek.

Dub – Jan Kuřík, oddíl Studenec, středisko Jilm Jilemnice. Dlouholetý vedoucí oddílu.

Králík – Eliška Černohorská, oddíl Říčany, středisko Blaník Praha. Instruktorka vůdcovských a rádcovských kurzů střediska Blaník Praha a roverského tábora Naděje. Výchovná zpravodajka střediska s několikaletou zkušeností vedení velkého říčanského oddílu.

Kukačka – Kateřina Šimková, středisko Semily. Několik let vedla oddíl. V současnosti iniciuje rádcovské setkávání v Semilech zvané “Rád jsem rádcem”.

Lišák – Aleš Bělohradský, 22. kmen, středisko Stopa Liberec. Působí jako instruktor na ILŠ Collegium a roverském táboře Naděje. Vedl rádcovský kurz Frak. Je členem Odboru pro vzdělávání činovnic a činovníků na ústředí Junáka. Jako zástupce vedoucího a poté vedoucí oddílu fungoval pět let u vlčat v liberecké Flotile.

Pišta – Štěpán Hájek, středisko Jilm Jilemnice.

Tatanka – Tomáš Mráček, 31. oddíl, přístav Flotila Liberec. Hlavní vedoucí rádcovského kurzu Frak. Redaktor časopisu Skautský svět a skautského podcastu.

Wanaču – Vojtěch Brzek. Instruktor vůdcovských, čekatelských i rádcovských kurzů libereckého kraje (5:10 Sever, Vocaď Pocaď a Frak). Má zkušenost vedení střediska.

Zuzka Bobrovová, 8. dívčí oddíl, středisko Stopa Liberec. Výchovná zpravodajka Libereckého kraje a bývalá vedoucí několika oddílů skautek. Podílela se na přípravě Rádcovského zápisníku, zabývá se tematikou družinového systému a rádcování.